Support

Entry summary for 2020 Rebel Gear Buckeye Classic USAT Series Event

x
x
Summary : 6 Entries
Summary : 0 Entries
Summary : 7 Entries
Summary : 1 Entries
Summary : 4 Entries
Summary : 3 Entries
Summary : 9 Entries
Summary : 3 Entries
Summary : 2 Entries
Summary : 5 Entries
Summary : 2 Entries
Summary : 4 Entries
Summary : 6 Entries
Summary : 11 Entries
Summary : 6 Entries
Summary : 10 Entries
Summary : 2 Entries
Summary : 1 Entries
Summary : 0 Entries
Summary : 0 Entries
Summary : 0 Entries
Summary : 32 Entries

Please Select A Category

To view the entries for a specific category, please select one from the dropdown.

Competitor Name Club
Kolbe Borrelli Pineapple JOAD
Jason Campbell Unaffiliated
William Fowler Boneyard Archery - Hawgs JOAD
Foster Jones Viper Archery Club
Jacob Merkel Heritage Archery Academy
Isaac Sullivan Vermont Jr. Archers Joad
Competitor Name Club

No Entries

There have been no entries for this category yet.

Competitor Name Club
Summer Cheesman Cincinnati Jr Olympians
Ryane Humes Wasting Arrows
Carson Krahe Wilcox JOAD Archery Club
Brielle Ochnich Lancaster Archery Academy JOAD
Makenna Proctor Ace Archers Club Of Columbus
Katie Statton Music City Archers
Makenzie Weatherspoon Leave Your Mark Archery
Competitor Name Club
Gracelyn Chambers Archery Learning Center Joad
Competitor Name Club
Robert Gillette Cincinnati Jr Olympians
Gabriel Karl Middletown Jr. Olympians
William Lee SW ARCHERY ACADEMY
Peyton Smith Rising Phoenix Archery
Competitor Name Club
Gabe Anderson Wildlife Committee Of WA, Inc.
Nathaniel Aud Valley Archery Academy
Jordan Fong Pasadena Roving Archers
Competitor Name Club
Sophie Somin Ahn HYEYOUN PARK JOAD ARCHERY CLUB
Michelle Ahn SW ARCHERY ACADEMY
Kaylee Cox Great Plains Archery Club
Calle Dennis Hall's Arrow Joad
Samantha Ensign Unaffiliated
Eun Hye Lee GK96 ARCHERY CLUB
Madison Liao Joy Lee Archery Academy
Alex Park HSS Sports Academy
Alexis Statton Music City Archers
Competitor Name Club
Ayei Chang Lake Highland Archery
Richelle Shim HSS Sports Academy
Valerie Wang Joy Lee Archery Academy
Competitor Name Club
Alanna Dunaway Xcelerated Archery Training
Denise Shirk Unaffiliated
Competitor Name Club
Samantha Brenzel Unaffiliated
Toja Ellison Unaffiliated
Alexis Ruiz Unaffiliated
Heather Stewart Unaffiliated
Jamie Van Natta Unaffiliated
Competitor Name Club
Tom Kennedy Unaffiliated
Paul Largent Tuscarora Archers
Competitor Name Club
Braden Gellenthien Reedy's JOAD
Andrew Hilger Unaffiliated
Kris Schaff Unaffiliated
Reo Wilde Unaffiliated
Competitor Name Club
Abigail Abraham Unaffiliated
Marie Fein New Jersey School Of Archery Joad
Elizabeth Ginebaugh Top Nock JOAD
Melissa McAvoy Archery School of the Rockies JOAD
Tatyana Muntyan Unaffiliated
Kathleen Roberts Stevenson Oklahoma Storm JOAD
Competitor Name Club
Layel Hofmaster Unaffiliated
Amy Jung Unaffiliated
Casey Kaufhold Lancaster Joad
Brianna Laux Rising Phoenix Archery
Khatuna Lorig Unaffiliated
Erin Mickelberry Wildlife Committee Of WA, Inc.
Molly Nugent Unaffiliated
Mollie Lynn Pilkinton Music City Archers
Candice Raines Unaffiliated
Nicole Rasor Unaffiliated
Rachel Reshonsky Emmanuel College Archery
Competitor Name Club
Brett Adams Unaffiliated
Leonard Caillouet Easton Newberry Archery Club
Thomas Hardin Unaffiliated
Stephen Hilger Unaffiliated
Jeff Starkweather Tulsa Archers Club
Thomas Stevenson Jr. Oklahoma Storm JOAD
Competitor Name Club
Chris Austin Unaffiliated
Trenton Cowles Valley Archery Academy
Nicholas D'Amour Unaffiliated
Brady Ellison Unaffiliated
Randy Kettelhut Timber Mesa Archers
Joony Kim Joy Lee Archery Academy
Matthew Nofel Unaffiliated
Micheal Plummer Unaffiliated
Matthew Requa Texas A&M University- Target Archers (Tamu)
Jack Williams Joy Lee Archery Academy
Competitor Name Club
Richard Burkett, Jr. Anne Arundel Archers
David Cunningham Unaffiliated
Competitor Name Club
Erev King Lowcountry Archery
Competitor Name Club

No Entries

There have been no entries for this category yet.

Competitor Name Club

No Entries

There have been no entries for this category yet.

Competitor Name Club

No Entries

There have been no entries for this category yet.

Competitor Name Club
Brett Adams Unaffiliated
Michelle Ahn SW ARCHERY ACADEMY
Chris Austin Unaffiliated
Chris Austin Unaffiliated
Jason Campbell Unaffiliated
Jason Campbell Unaffiliated
Kaylee Cox Great Plains Archery Club
Nicholas D'Amour Unaffiliated
Calle Dennis Hall's Arrow Joad
Calle Dennis Hall's Arrow Joad
Calle Dennis Hall's Arrow Joad
Samantha Ensign Unaffiliated
Samantha Ensign Unaffiliated
Marie Fein New Jersey School Of Archery Joad
Robert Gillette Cincinnati Jr Olympians
Elizabeth Ginebaugh Top Nock JOAD
Ryane Humes Wasting Arrows
Foster Jones Viper Archery Club
Gabriel Karl Middletown Jr. Olympians
Casey Kaufhold Lancaster Joad
Jacob Merkel Heritage Archery Academy
Jacob Merkel Heritage Archery Academy
Brielle Ochnich Lancaster Archery Academy JOAD
Richelle Shim HSS Sports Academy
Denise Shirk Unaffiliated
Denise Shirk Unaffiliated
Alexis Statton Music City Archers
Katie Statton Music City Archers
Isaac Sullivan Vermont Jr. Archers Joad
Makenzie Weatherspoon Leave Your Mark Archery
Makenzie Weatherspoon Leave Your Mark Archery
Makenzie Weatherspoon Leave Your Mark Archery