Support

Entry summary for USAT #2 - Easton Foundations Gator Cup 2020

x
x
Summary : 2 Entries
Summary : 8 Entries
Summary : 0 Entries
Summary : 11 Entries
Summary : 3 Entries
Summary : 12 Entries
Summary : 4 Entries
Summary : 9 Entries
Summary : 0 Entries
Summary : 6 Entries
Summary : 8 Entries
Summary : 14 Entries
Summary : 0 Entries
Summary : 7 Entries
Summary : 12 Entries
Summary : 12 Entries
Summary : 3 Entries
Summary : 1 Entries
Summary : 2 Entries
Summary : 4 Entries
Summary : 0 Entries
Summary : 1 Entries

Please Select A Category

To view the entries for a specific category, please select one from the dropdown.

Competitor Name Club
Gracelyn Chambers Archery Learning Center Joad
Elisa Keller 3G JOAD
Competitor Name Club
Gianna D'Arezzo Fat Shafts Archery
Christiana Hubbard Unaffiliated
Ryane Humes Wasting Arrows
Katelynne McMurry Southern Draw JOAD
Taryn Nardi Lancaster Archery Academy JOAD
Tyra Pearson Ace Apaches
Rachel Smith Shooters Archery JOAD
Kaci Therrien Ace Apaches
Competitor Name Club

No Entries

There have been no entries for this category yet.

Competitor Name Club
Kolbe Borrelli Pineapple JOAD
Jason Campbell Unaffiliated
Kyler Grissom Music City Archers
Robert Guyton, III Every Arrow Counts Archery
Foster Jones Viper Archery Club
Joshua Moore Wilderness Golden State JOAD
Matthew O'Connor Raleigh Revolution Archery
Wes Peachey Back Road Archery Team
Isaac Sullivan Vermont Jr. Archers Joad
Christopher Wahl New Castle Hundred Archers JOAD
Brannan Woelfel Alamo Area JOAD
Competitor Name Club
Minha Kim HSS Sports Academy
Jinny Lee Joy Lee Archery Academy
Richelle Shim HSS Sports Academy
Competitor Name Club
Caroline Ambrose Asheville Archery Training Center
Cham Chung 88 Archery Club
Kaylee Cox Great Plains Archery Club
Calle Dennis Hall's Arrow Joad
Alyssa Kirk 88 Archery Club
Brianna Laux Rising Phoenix Archery
Lily Lin WIN & ARCHERY
Gabriella Luo Unaffiliated
Lydia Murphy T-Town Drillers Joad
Montserrat Pacheco GoldMedal Archery
JoyLynn Parker East River Archery H.S.
Rose Thibault Unaffiliated
Competitor Name Club
Jared Chen SW ARCHERY ACADEMY
Ryan Moon HSS Sports Academy
William Pantin Precision Archery
Gregory Park 88 Archery Club
Competitor Name Club
David Alexander 88 Archery Club
Ryan Baek WIN & ARCHERY
Benjamin Cha 88 Archery Club
Liam Hazel Hall's Arrow Joad
Jun Seo Hong HSS Sports Academy
William Lee SW ARCHERY ACADEMY
Sean Lin 88 Archery Club
Tyler Shin Joy Lee Archery Academy
Sam Steele Music City Archers
Competitor Name Club

No Entries

There have been no entries for this category yet.

Competitor Name Club
Brandi Granett Unaffiliated
Lexi Keller Unaffiliated
Jamilee Moore Unaffiliated
Paige Pearce Unaffiliated
Alexis Ruiz Unaffiliated
Jamie Van Natta Unaffiliated
Competitor Name Club
Abigail Abraham Unaffiliated
Marie Fein New Jersey School Of Archery Joad
Lee Ford-Faherty Mid GA Archery Club
Elizabeth Ginebaugh Unaffiliated
Tatyana Muntyan Unaffiliated
Carolina Pria Unaffiliated
Kathleen Roberts Stevenson Oklahoma Storm JOAD
Theresa Wietstruk Mid GA Archery Club
Competitor Name Club
Mackenzie Brown Unaffiliated
Eliana Claps Wildlife Committee Of WA, Inc.
Darcy Gill Unaffiliated
Layel Hofmaster Unaffiliated
Kelli Jones Next Step Archery JOAD/AAP
Casey Kaufhold Lancaster Joad
Mackenzie Kieborz Archers' Crest Elite
Khatuna Lorig Unaffiliated
Erin Mickelberry Wildlife Committee Of WA, Inc.
Molly Nugent Unaffiliated
Mollie Lynn Pilkinton Music City Archers
Candice Raines Unaffiliated
Rachel Reshonsky Emmanuel College Archery
Nicole Turina Unaffiliated
Competitor Name Club

No Entries

There have been no entries for this category yet.

Competitor Name Club
Willie Faniel Unaffiliated
Braden Gellenthien Reedy's JOAD
Jonathan Hayden Unaffiliated
Carl Nardi Unaffiliated
Kris Schaff Unaffiliated
William Stryjewski Chicago Bow Hunters Joad
Reo Wilde Unaffiliated
Competitor Name Club
Leonard Caillouet Easton Newberry Archery Club
Matthew Gilreath Lekatchka Archers
Thomas Hardin Unaffiliated
Stephen Hilger Unaffiliated
Michael Hojnacki Unaffiliated
Glenn Meyers Top Nock JOAD
Anthony Steele Music City Archers
Thomas Stevenson Jr. Oklahoma Storm JOAD
Barry Watson Alamo Area JOAD
Ray Wise Unaffiliated
Alex Wong Penn Del Archers
Donald Young Unaffiliated
Competitor Name Club
Jeff Anderson Wildlife Committee Of WA, Inc.
Chris Austin Unaffiliated
Trenton Cowles Valley Archery Academy
Nicholas D'Amour Unaffiliated
Brady Ellison Unaffiliated
Matthew Garcia Oakland County Sportsmen's Club
Joony Kim Joy Lee Archery Academy
Matthew Nofel Unaffiliated
Joonsuh Oh SW ARCHERY ACADEMY
Micheal Plummer Unaffiliated
Matthew Requa Texas A&M University- Target Archers (Tamu)
Jack Williams Joy Lee Archery Academy
Competitor Name Club
Eric Bennett Unaffiliated
Kevin Mather Unaffiliated
Russell Wolfe Unaffiliated
Competitor Name Club
Patricia Bowen Kennesaw Archery Club
Competitor Name Club
Erev King Lowcountry Archery
Diana Romero Precision Archery
Competitor Name Club
David Cunningham Unaffiliated
Gabriel George Unaffiliated
Thomas Pemberton Unaffiliated
Andre Shelby Geneva Archery
Competitor Name Club

No Entries

There have been no entries for this category yet.

Competitor Name Club
William Pantin Precision Archery